loading
Dane zostały zapisane


loading
WIDEO KONSULTACJA

Wideo konsultacja z lekarzem

Twój problem jest bardziej rozległy? Posiadasz już dużo informacji i nie wiesz, które są potrzebne lekarzowi do skonsultowania Twoich dolegliwości? Pozwól lekarzowi przeprowadzić z Tobą wywiad medyczny „na żywo” za pomocą narzędzia podobnego do znanego skype. Zdalna konsultacja prowadzona jest poprzez autorski komunikator, który znajdziesz po zalogowaniu na swoje konto w eDoktor24.pl.

Wybierz lekarza, dogodny termin rozmowy w jego kalendarzu online, dodaj opis tematu rozmowy i przedyskutuj „na żywo” każdą specyficzną dolegliwość oraz nurtujące Cię problemy zdrowotne. Uzyskasz kompleksową informację medyczną na temat profilaktyki, choroby, diagnozy i leczenia.

Do odbycia rozmowy potrzebne jest urządzenie z kamerą oraz mikrofonem, przeglądarka internetowa obsługująca technologię JavaScript oraz łącze internetowe o przepustowości minimum 0,5 Mb/s, przy czym zalecana przepustowość to 2 mb/s (upload i download). Przetestuj także swoje urządzenie przeprowadzając na nim test komunikatora. Z przyczyn technicznych, podczas konsultacji zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome lub Mozilla Firefox.

Rozmowa trwa 20 lub 60 minut, w zależności od wersji dostępnej u wybranego specjalisty. W przypadku niespodziewanego zerwania połączenia w trakcie trwania konsultacji, odśwież stronę i raz jeszcze dołącz do konsultacji. Będziesz mógł kontynuować rozmowę z lekarzem.

Uwaga! Specjalista, który odbierze Twoje zlecenie, uzyska także dostęp do Twojej Ankiety Zdrowia, dlatego pamiętaj, aby dodać tam więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia.