loading
Dane zostały zapisane


loading
O NAS

Twoje zdrowie nie może czekać

Na platformie eDoktor24.pl w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny i skonsultujesz swoje dolegliwości niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania czy aktualnego pobytu. W ciągu 48 godzin uzyskasz specjalistyczną opinię, która zapewni Ci spokój ducha lub rzuci nowe światło na historię choroby. Już wkrótce spotkasz się twarzą w twarz z każdym lekarzem bez konieczności opuszczania dnia pracy i bez wychodzenia z domu.

O nas

Możesz być pewien

Do współpracy w naszej internetowej przychodni zapraszamy tylko doświadczonych lekarzy. Dokładnie sprawdzamy ich kwalifikacje oraz opinie wśród pacjentów. Wyselekcjonowani specjaliści są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Zapoznaj się z profilami naszych lekarzy, a przekonasz się, że każdy z nich jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie.

Mamy misję

Ideą, która przyświeca nam od początku pracy nad serwisem, jest ułatwienie wszystkim pacjentom dostępu do najlepszych specjalistów i skrócenie im drogi do gabinetu lekarskiego. Nie chcemy zastąpić tradycyjnej opieki zdrowotnej bo wiemy, że często bezpośredni kontakt z pacjentem jest niezbędną formą diagnozowania. Jednak w wielu przypadkach fizyczna obecność w gabinecie lekarskim nie jest konieczna.

O nas

Chronimy Twoją prywatność

Tworząc eDoktor24.pl zadbaliśmy nie tylko o wysokiej klasy kadrę medyczną. Na pierwszym miejscu postawiliśmy Twój komfort w czasie korzystania z naszych usług, a więc bezpieczeństwo wszelkich danych osobistych. Nasze systemy informatyczne testowane były przez lekarzy diagnostów oraz specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem danych osobowych dla których przestrzeganie bezpieczeństwa przetwarzanych danych jest priorytetem. Sprawdź w jaki sposób chronimy Twoją prywatność.

Kim jesteśmy

eDoktor24.pl to platforma konsultacji medycznych, stworzona przez specjalistów, którzy swą wiedzę zdobywali na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Politechnice Warszawskiej. Nasz zespół techniczny to wykwalifikowani specjaliści w obszarze informatyki medycznej, którzy od wielu lat zajmują się budowaniem systemów przetwarzających, przechowujących i przesyłających informacje wykorzystywane w opiece zdrowotnej. Dzięki tej wyjątkowej współpracy ludzi ze świata medycyny oraz IT, znacznie szerzej patrzymy na zagadnienie zdrowia.

eDoktor24.pl