loading
Dane zostały zapisane


loading
PYTANIE DO LEKARZA

Pytanie do lekarza

Obserwujesz pierwsze niepokojące dolegliwości? Potrzebujesz informacji o zamiennikach leku? Chcesz, aby lekarz specjalista wytłumaczył Ci opis wyniku badania lub pomógł podjąć decyzję o planowanym leczeniu albo zabiegu operacyjnym? Znajdź lekarza, opisz obserwowane objawy i uzyskaj indywidualną odpowiedź. Możesz załączyć do wiadomości zdjęcie obrazujące Twoją dolegliwość (format: .png, .jpg, .jpeg lub .tiff, nie większe niż 2,5 MB), a w ciągu tygodnia od uzyskania odpowiedzi możesz zadać drugie pytanie w ramach tej konsultacji. Uzyskanie odpowiedzi na „pytanie dodatkowe” jest bezpłatne.

Przykładowe pytanie:
"Dziecko 2-miesięczne zaczyna coraz gorzej jeść, jest niespokojne, podczas i po posiłku. Nic nie pomaga podawanie esputiconu, probiotyków. Przez miesiąc przybył na wadze zaledwie 200g. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni a p. doktor w rejonie powiedziała, że tak może być i żebyśmy zmienili mleko. Co mamy robić. Proszę o pomoc."

W przykładzie wykorzystano 321 znaków ze spacjami. Pozostało do wykorzystania 578 znaków.

Przykładowa odpowiedź:
"Jeżeli zaczyna bardzo chętnie zjadać, a potem w trakcie jedzenia staje się niespokojne, często ulewa (ale niekoniecznie), to należy wziąć pod uwagę refluks żołądkowo-przełykowy. W takiej sytuacji wskazane jest zagęszczanie posiłków np. nutritionem lub kleikiem kukurydzianym, a w przypadku braku poprawy w ciągu kilku dni zgłosić się do gastrologa. Badaniem dodatkowym, nie obciążającym dla dziecka, jest wykonanie przez ultrasonografistę (specjalizującego się w badaniu dzieci) USG jamy brzusznej. Badanie to może potwierdzić rozpoznanie."

Uwaga! Prosimy o przesyłanie wyników badań tylko w opcji „Konsultacja badań”.
Odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego zdrowia to dane wrażliwe, które jako podmiot leczniczy zobowiązani jesteśmy chronić z najwyższą starannością. Opinia lekarza zostanie zapisana w zakładce „Historia konsultacji” na Twoim koncie i odczytasz ją po poprawnym zalogowaniu się do swojego konta na platformie eDoktor24.pl. O otrzymanej odpowiedzi powiadomimy Cię mailowo. Specjalista, który odbierze Twoje pytanie, uzyska także dostęp do Twojej Ankiety Zdrowia, dlatego pamiętaj, aby dodać tam więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia.