loading
Dane zostały zapisane


loading
KONSULTACJA TELEFONICZNA

Konsultacja telefoniczna

Bezpośrednia, prywatna rozmowa z lekarzem specjalistą to najbardziej komfortowa forma uzyskania odpowiedzi. Z wybranym lekarzem połączysz się poprzez Centralę Telefoniczną eDoktor24.pl z każdego miejsca na świecie.

Wybierz lekarza, zarezerwuj dogodny termin rozmowy w jego kalendarzu online, dodaj opis tematu rozmowy i przedyskutuj „na żywo” każdą specyficzną dolegliwość oraz nurtujące Cię problemy zdrowotne. Rozmowa z lekarzem trwa 15 lub 60 minut, w zależności od wersji dostępnej u danego lekarza i odbywa się w tzw. prywatnym pokoju, do którego dostęp uzyskasz autoryzując rozmowę jednorazowym kodem PIN. Zarówno numer telefonu, jak i kod PIN, którym autoryzujesz połączenie z lekarzem, otrzymasz każdorazowo w wiadomości e-mail, potwierdzającej rezerwację terminu konsultacji.

Opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora.

Uwaga! Jeśli połączenie zostanie niespodziewanie przerwane, ponów niezwłocznie połączenie z Centralą używając ponownie tego samego numeru telefonu i kodu PIN. Będziesz mógł kontynuować swoją konsultację telefoniczną.

Specjalista, który odbierze Twoje zlecenie, uzyska także dostęp do Twojej Ankiety Zdrowia, dlatego pamiętaj, aby dodać tam więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia.