loading
Dane zostały zapisane


loading
KONSULTACJA BADAŃ

Konsultacja badań

Masz wyniki badań obrazowych i/lub laboratoryjnych? Chcesz uzyskać drugą opinię lekarza specjalisty? Skorzystaj ze zdalnej konsultacji badań. Wiele szpitali w analogiczny sposób zleca zewnętrznym specjalistom diagnozowanie badań swoich pacjentów. Opisz okoliczności wykonania badania oraz obserwowane dolegliwości, załącz pliki z badaniami i otrzymaj od wybranego lekarza analizę zawierającą specjalistyczny opis medyczny oraz rekomendację, jakie kolejne działania warto podjąć. W ciągu tygodnia od uzyskania opinii lekarza, możesz zadać drugie pytanie w ramach tej konsultacji. Uzyskanie odpowiedzi na „pytanie dodatkowe” jest bezpłatne.

Za pomocą eDoktor24.pl możesz skonsultować zarówno badania laboratoryjne jak i wszystkie badania obrazowe, m.in.: badania tomograficzne (CT), rezonansu magnetycznego (MRI, fMRI) lub tomografię pozytronową (PET). Wyślij je w standardowym pliku DICOM lub w formatach: .png, .jpg, .jpeg, .tiff , .bmp, .pdf i .mp4.
Odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego zdrowia to dane wrażliwe, które jako podmiot leczniczy zobowiązani jesteśmy chronić z najwyższą starannością. Opinia lekarza zostanie zapisana w zakładce Historia Konsultacji na Twoim koncie i odczytasz ją po poprawnym zalogowaniu się do swojego konta na platformie eDoktor24.pl. O otrzymanej odpowiedzi powiadomimy Cię mailowo.

Uwaga! Specjalista, który odbierze Twoje pytanie, uzyska także dostęp do Twojej Ankiety Zdrowia, dlatego pamiętaj, aby dodać tam więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia.