loading
Dane zostały zapisane


loading
CZAT Z LEKARZEM

Czat tekstowy z lekarzem

Masz do lekarza więcej pytań? Twój problem jest bardziej rozległy? Pozwól lekarzowi przeprowadzić z Tobą wywiad medyczny „na żywo”. Zdalna konsultacja prowadzona jest poprzez komunikator tekstowy, który znajdziesz po zalogowaniu na swoje konto w eDoktor24.pl.

Wybierz lekarza, dogodny termin rozmowy w jego kalendarzu online, dodaj opis tematu rozmowy i przedyskutuj „na żywo” każdą specyficzną dolegliwość oraz nurtujące Cię problemy zdrowotne. Uzyskaj kompleksową informację medyczną na temat profilaktyki, choroby, diagnozy i leczenia. Zapis z przeprowadzonego czatu wraz z zaleceniami lekarza będzie dostępny na stałe w Historii Konsultacji na Twoim Koncie Pacjenta.

Aby porozmawiać z lekarzem na czacie, nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebne są tylko przeglądarka internetowa obsługująca technologię JavaScript oraz łącze internetowe o przepustowości minimum 0,5 Mb/s, przy czym zalecana przepustowość to 2 mb/s (upload i download). Z przyczyn technicznych, podczas konsultacji zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome lub Mozilla Firefox.

Rozmowa trwa 20 lub 60 minut, w zależności od wersji dostępnej u wybranego specjalisty. W przypadku niespodziewanego zerwania połączenia w trakcie trwania konsultacji, odśwież stronę i raz jeszcze dołącz do konsultacji. Będziesz mógł kontynuować rozmowę z lekarzem.

Uwaga! Specjalista, który odbierze Twoje zlecenie, uzyska także dostęp do Twojej Ankiety Zdrowia, dlatego pamiętaj, aby dodać tam więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia.