loading
Dane zostały zapisane


loading
ABONAMENT MEDYCZNY

Pakiet stałej opieki medycznej online

Chcesz mieć stały dostęp do zaufanych lekarzy specjalistów online? Codziennie dbać o zdrowie i otrzymać pomoc w opiece nad Twoimi bliskimi? W ramach pakietu eDoktor24.pl otrzymasz dostęp do określonych form kontaktu zdalnego i wybranych specjalistów przez 12 miesięcy, 7 dni w tygodniu.

W ramach pakietu indywidualnego, teraz za jedyne 29 zł miesięcznie, masz do dyspozycji nieograniczoną ilość wiadomości tekstowych. Odpowiedzi uzyskasz od internisty, dietetyka i położnej.

Pakiet stałej opieki medycznej obejmuje:

 • stałą pomoc lekarza internisty;
 • koordynację zmiany żywienia i indywidualne rekomendacje dietetyka;
 • kontakt z położną podczas przygotowania do porodu, pielęgnacji noworodka oraz w trakcie powrotu do formy po porodzie.
 • Abonament medyczny obejmuje nieograniczone korzystanie z porad internisty, dietetyka i położnej. Pytania można zadawać po poprawnym zalogowaniu na swoje Konto Pacjenta, w zakładce "Pytania abonamentowe". Odpowiedzi udzieli specjalista wybranej przez Ciebie specjalizacji. Treść porad zostanie zapisana na stałe w Historii Konsultacji na Koncie Pacjenta.

  Specjalista, który odbierze Twoje pytanie, uzyska także dostęp do Twojej Ankiety Zdrowia, dlatego pamiętaj, aby dodać tam więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia.
  Przykładowe pytanie abonamentowe:
  "Dziecko 2-miesięczne zaczyna coraz gorzej jeść, jest niespokojne, podczas i po posiłku. Nic nie pomaga podawanie esputiconu, probiotyków. Przez miesiąc przybrał na wadze zaledwie 200g. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni a p. doktor w rejonie powiedziała, że tak może być i żebyśmy zmienili mleko. Co mam robić. Proszę o pomoc."

  W przykładzie wykorzystano 321 znaków ze spacjami. Pozostało do wykorzystania 278 znaków.

  Przykładowa odpowiedź:
  "Jeżeli zaczyna bardzo chętnie zjadać, a potem w trakcie jedzenia staje się niespokojne, często ulewa (ale niekoniecznie), to należy wziąć pod uwagę refluks żołądkowo-przełykowy. W takiej sytuacji wskazane jest zagęszczanie posiłków np. nutritionem lub kleikiem kukurydzianym, a w przypadku braku poprawy w ciągu kilku dni zgłosić się do gastrologa. Badaniem dodatkowym, nie obciążającym dla dziecka, jest wykonanie przez ultrasonografistę (specjalizującego się w badaniu dzieci) USG jamy brzusznej. Badanie to może potwierdzić rozpoznanie."
  Abonament medyczny online objęty jest 30-dniowym okresem testowym. W tym czasie możesz zrezygnować z przedłużenia dostępu do zdalnej opieki medycznej w ramach abonamentu, zachowując dostęp do swojego Konta Pacjenta i Historii Konsultacji. Rezygnację możesz złożyć mailowo lub listownie, przed upływem 30 dni od włączenia abonamentu. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Serwisu.

  Uwaga! Podczas korzystania z abonamentu medycznego online zalecane jest uzupełnienie Ankiety Zdrowia na swoim koncie pacjenta.